MENU

When Plaid Loves Leather

Trench Out

6 Aralık 2013 Comments (0) Views: 770 Fashion, HomePage

When Sun Comes Up

istanbulian chic dress 3

 

Opportunity of a little piece of sun I’ve found a chance to have a shoot with my favourite TFNC dress and my beloved ZARA heels and share with you

Also I would like to write about my elegant necklace too.

This lovely one belongs to NOMA Store specially for me with the first letter of my name and the swarowski symbolizing the month that i was born. Check out their store to see more.

Şu soğuk günlerde bir parça güneş yakalayan ben, fırsatı kaçırmadan çok sevdiğim TFNC elbisem ve Alamet-i farikam ZARA topuklularımla bir blog çekimini araya sıkıştırıp sizlerle paylaşmayı kendime bir borç bilirim.Ayrıca elbisemi tamamlayan zarif kolyemden de bahsetmek isterim.

NOMA Store‘a ait kolyem üzerinde adımın baş harfi ve doğduğum ayı simgeleyen swarowski taşıyla bana özel.İyi tasarlanmış sade ve şık parçaların daha fazlasını görmek yada sahip olmak için sitelerine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

 

istanbulian chic nomastore istanbulian chic dress istanbulian chic dress 2

Dress/Elbise:TFNC(similar here , here /benzeri için tıklayın , tıklayın ),Necklace/Kolye:Thanks to NOMA STORE,Heels/Ayakkabı:ZARA(similar here /benzeri için tıklayın)

Bag/Çanta:BATİK (similar here/benzeri için tıklayın)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir